Srpen 2014

Elsa z Frozen

28. srpna 2014 v 3:02 | Barcach |  Kreslim
Tak dneska jsem se rozhodla, že konečně zveřejním moje veledílo. Snad první obrázek s kterym jsem se tak moc patlala :D. Vybarvovala jsem ho totiž vodovkama. No a taky trošku temperkama. A použila jsem i anilinky :D.
Jako párkrát jsem si říkala, že se na to z vysoka vyprdnu, protože jsem na to neměla moc nervy. Několikrát jsem přemalovávala obličej, protože jsem nechytla ten správnej odstín, takže byla Elsa buď moc oranžová a nebo bílá jak stěna. Why not :DDD.
A to jsem si ještě na začátku říkala, že se to pokusím nějak hezky vystínovat. Jo, snažila jsem se, ale pak jsem to stejně hned zabarvila, protože to vypadalo strašně :D.
A další kapitola sama o sobě byly vlasy. Jako já vám povim, to byla vážně hrůza :D. Nejdřív jsem je vybarvila a byly strašně moc žlutý. Poslala jsem ten obrázek kamarádce, aby na to koukla a ona že má strašně žlutý vlasy. Tak jsem chvilku váhala, jestli se na to už nemám vyprdnout a nenechat to tak.. Ale já jsem to pak ještě přebarvila, aby je měla světlejší.
Tak už se konečně podívejte na to dílo :D.


Ten bordel, co jsem kolem toho měla.. A taky ukázka toho, kolik vodovek se dá doma najít :D.


Elsa s tmavšími vlasy.A Elsa se světlejšími vlasy :).

Kdyžtak mi do komentářů napište názory, budu za ně ráda :).
Ahooj :).

Ash a Pikachu, Pokémon

17. srpna 2014 v 2:34 | Barcach |  Kreslim
Tentokrát jsem se rozhodla, že nakreslím Ashe a Pikachua z Pokémonů. No, rozhodla.. Spíš jsme si s kamarádkou usmyslely, že si nakreslíme obrázek navzájem. Popravdě jsem nevěděla, co bych jí měla nakreslit, tak jsem se jí zeptala a ona řekla, že by jí udělal radost Ash a Pikachu. Tak jsem chviličku moc nevěděla, jestli se do toho mám vůbec pouštět, ale pak jsem si našla na netu obrázek a začla jsem kreslit (samozřejmě podle předlohy, jinak bych byla totálně v háji :D.).
A nekreslila jsem sama. K bráchovi na návštěvu přišla holčina od vedle, Terezka, takže ta se hned pustila do kreslení se mnou. A musim teda říct, že na to, že v září půjde do třetí třídy, se jí to moc povedlo. Však sami uvidíte ;).
Vůbec nevím, jak dlouho mi to všechno trvalo.. Ale stihla jsem to na jeden zátah u počítače. Což se mi moc často nepoštěstí :D. Buď jsem moc líná to třeba vybarvit, a nebo mě někdo od počítače vykopne.
Tak teď už se podíváme na ten můj výtvor :D.

Takhle to vypadalo před vybarvením.

A takhle po vybarvení.

A tohle nakreslila malá Terezka :D.

Myslím, že to nedopadlo zase tak špatně a kamarádce se to taky líbilo :D.
Příště sem přidám Elsu z Frozen, kterou jsem dneska dokreslila. Vodovkama a temperkama, takže to byl docela boj :D.

Dobrou nooc :).

Tričko - hláška z TVD

9. srpna 2014 v 3:06 | Barcach |  DIY
Joo, konečně jsem si nakreslila to tričko.
Měla jsem to v plánu už strašně moc dlouho, ale znáte to - lenost. Je to strašná věc. Můžu si říkat klidně tisíckrát, ať nejsem líné prasco, ale stejně nakonec jsem :D. A u tohohle trika to platí dvojnásob. Když už jsem se konečně odhodlala, že si tričko pokreslím, nemohla jsem najít černou fixku na textil.
Jako fakt, tohle je zákon schválnosti, lidi :D! Když už se Bára konečně k něčemu rozhoupe, naplánuje si to, nakonec to nemůže zrealizovat, protože nenajde fixku.
Ale co, prozatím jsem se vykašlala na fixku a našla jsem si na netu úplně boží font. Pak přišla ta část, kdy jsem přemýšlela, jak to dostat z počítače na tričko. Vyrobila jsem si teda takový šablonky (bože, prosím, ať ten monitor ještě chvilku žije, protože jsem si na něj přiložila papír a obkreslovávala ty písmenka...) a řeknu vám, že to byla teda piplačka :D. Obkreslit 6843451 písmen, vystřihnout a potom to obkreslit na triko. A to bylo taky pěkně pitomý, protože obyčkou to prostě nějak nešlo. Tak jsem někde našla propisku (propisky jsou u nás velmi nedostatkové zboží) a začla to obkreslovat propiskou. To už šlo líp. Za ten den jsem toho udělala vážně moc a navíc jsem neměla fixku, takže jsem se na to prozatím vyprdla.
Příštího dne měla mamka cestu do města, takže mi tam fixu koupila (yes, yeeeees.) a já se hned pustila do vybarvování. Nemyslím si, že to dopadlo tak špatně (ale strašně moc jsem se mořila s tím nápisem dole "Damon Salvatore"..).
No, posuďte sami.
Je to jedna z mých nejoblíbenějších hlášek z The Vampire Diaries.
"Vampires can't procreate, but we love to try." -Damon Salvatore (jistěže to řekl on, nikdo jinej by takovou úchylárnu říct nemohl :D.). Já se jen modlím, aby se mě někdo doma neptal, co to vlastně znamená česky.. :D.

(fotka se zobrazí v plné velikosti, když na ni klikneš ;).)
Tak a já jdu chrnět, dobrooou.
Bára :).

Na úvod

3. srpna 2014 v 21:46 | Barcach |  Ostatni
Ahoj.
Dlouho jsem se rozhodovala, jestli si blog znovu založit. Teda spíš nějakým způsobem znovuobnovit ten starý.
Říkala jsem si, co z toho budu mít? Co na ten blog budu dávat? Stejně na něj nikdo nebude chodit, tak k čemu to.
Ale to bych to nebyla já, kdybych se do toho zase (jako vždy) nepustila.
Já prostě chci někam dávat svoje výtvory, obrázky a tak. Nechci, aby mi to leželo jenom doma v šuplíku. I když to jsou většinou výtvory nic moc, chci, aby je někdo viděl..
Neslibuju předem nějakou moc velkou aktivitu (však i k napsání tohohle "článku" jsem se přemáhala dosti dlouho :D.), já sama nevím, jak moc často se blogu budu věnovat. Doufám ale, že se nějakým způsobem vybičuju k tomu, abych se mu věnovala co nejvíc, protože u ničeho moc dlouho nevydržím, tak bych chtěla vydržet aspoň u tohohle :).

To by bylo snad takhle na úvod všechno, doufejme, že to nebude to poslední, co jsem sem napsala.

Mějte se, Bára :).