DIY

Tričko - hláška z TVD

9. srpna 2014 v 3:06 | Barcach
Joo, konečně jsem si nakreslila to tričko.
Měla jsem to v plánu už strašně moc dlouho, ale znáte to - lenost. Je to strašná věc. Můžu si říkat klidně tisíckrát, ať nejsem líné prasco, ale stejně nakonec jsem :D. A u tohohle trika to platí dvojnásob. Když už jsem se konečně odhodlala, že si tričko pokreslím, nemohla jsem najít černou fixku na textil.
Jako fakt, tohle je zákon schválnosti, lidi :D! Když už se Bára konečně k něčemu rozhoupe, naplánuje si to, nakonec to nemůže zrealizovat, protože nenajde fixku.
Ale co, prozatím jsem se vykašlala na fixku a našla jsem si na netu úplně boží font. Pak přišla ta část, kdy jsem přemýšlela, jak to dostat z počítače na tričko. Vyrobila jsem si teda takový šablonky (bože, prosím, ať ten monitor ještě chvilku žije, protože jsem si na něj přiložila papír a obkreslovávala ty písmenka...) a řeknu vám, že to byla teda piplačka :D. Obkreslit 6843451 písmen, vystřihnout a potom to obkreslit na triko. A to bylo taky pěkně pitomý, protože obyčkou to prostě nějak nešlo. Tak jsem někde našla propisku (propisky jsou u nás velmi nedostatkové zboží) a začla to obkreslovat propiskou. To už šlo líp. Za ten den jsem toho udělala vážně moc a navíc jsem neměla fixku, takže jsem se na to prozatím vyprdla.
Příštího dne měla mamka cestu do města, takže mi tam fixu koupila (yes, yeeeees.) a já se hned pustila do vybarvování. Nemyslím si, že to dopadlo tak špatně (ale strašně moc jsem se mořila s tím nápisem dole "Damon Salvatore"..).
No, posuďte sami.
Je to jedna z mých nejoblíbenějších hlášek z The Vampire Diaries.
"Vampires can't procreate, but we love to try." -Damon Salvatore (jistěže to řekl on, nikdo jinej by takovou úchylárnu říct nemohl :D.). Já se jen modlím, aby se mě někdo doma neptal, co to vlastně znamená česky.. :D.

(fotka se zobrazí v plné velikosti, když na ni klikneš ;).)
Tak a já jdu chrnět, dobrooou.
Bára :).
 
 

Reklama