Kreslim

Elsa z Frozen

28. srpna 2014 v 3:02 | Barcach
Tak dneska jsem se rozhodla, že konečně zveřejním moje veledílo. Snad první obrázek s kterym jsem se tak moc patlala :D. Vybarvovala jsem ho totiž vodovkama. No a taky trošku temperkama. A použila jsem i anilinky :D.
Jako párkrát jsem si říkala, že se na to z vysoka vyprdnu, protože jsem na to neměla moc nervy. Několikrát jsem přemalovávala obličej, protože jsem nechytla ten správnej odstín, takže byla Elsa buď moc oranžová a nebo bílá jak stěna. Why not :DDD.
A to jsem si ještě na začátku říkala, že se to pokusím nějak hezky vystínovat. Jo, snažila jsem se, ale pak jsem to stejně hned zabarvila, protože to vypadalo strašně :D.
A další kapitola sama o sobě byly vlasy. Jako já vám povim, to byla vážně hrůza :D. Nejdřív jsem je vybarvila a byly strašně moc žlutý. Poslala jsem ten obrázek kamarádce, aby na to koukla a ona že má strašně žlutý vlasy. Tak jsem chvilku váhala, jestli se na to už nemám vyprdnout a nenechat to tak.. Ale já jsem to pak ještě přebarvila, aby je měla světlejší.
Tak už se konečně podívejte na to dílo :D.


Ten bordel, co jsem kolem toho měla.. A taky ukázka toho, kolik vodovek se dá doma najít :D.


Elsa s tmavšími vlasy.A Elsa se světlejšími vlasy :).

Kdyžtak mi do komentářů napište názory, budu za ně ráda :).
Ahooj :).

Ash a Pikachu, Pokémon

17. srpna 2014 v 2:34 | Barcach
Tentokrát jsem se rozhodla, že nakreslím Ashe a Pikachua z Pokémonů. No, rozhodla.. Spíš jsme si s kamarádkou usmyslely, že si nakreslíme obrázek navzájem. Popravdě jsem nevěděla, co bych jí měla nakreslit, tak jsem se jí zeptala a ona řekla, že by jí udělal radost Ash a Pikachu. Tak jsem chviličku moc nevěděla, jestli se do toho mám vůbec pouštět, ale pak jsem si našla na netu obrázek a začla jsem kreslit (samozřejmě podle předlohy, jinak bych byla totálně v háji :D.).
A nekreslila jsem sama. K bráchovi na návštěvu přišla holčina od vedle, Terezka, takže ta se hned pustila do kreslení se mnou. A musim teda říct, že na to, že v září půjde do třetí třídy, se jí to moc povedlo. Však sami uvidíte ;).
Vůbec nevím, jak dlouho mi to všechno trvalo.. Ale stihla jsem to na jeden zátah u počítače. Což se mi moc často nepoštěstí :D. Buď jsem moc líná to třeba vybarvit, a nebo mě někdo od počítače vykopne.
Tak teď už se podíváme na ten můj výtvor :D.

Takhle to vypadalo před vybarvením.

A takhle po vybarvení.

A tohle nakreslila malá Terezka :D.

Myslím, že to nedopadlo zase tak špatně a kamarádce se to taky líbilo :D.
Příště sem přidám Elsu z Frozen, kterou jsem dneska dokreslila. Vodovkama a temperkama, takže to byl docela boj :D.

Dobrou nooc :).
 
 

Reklama